Co se to děje?

5. prosince 2009 v 13:25 | frogy• |  ME
Proč píšu? proč to všechno? .. potřebauju se vypsat .. je toho moc už =( Nikdo si to nepřečte a za to sem ráda <3 ... stalo se toho moc! A moc bych toho potřebovala napsat. Ale co pak jde psát když máte v srdci tmu? nevíte co se stane .. jen čekáte. Život je boj jak někdo řek .. a popádá mi ten boj už nekonečnej. Jeden den je naprosto dokonalej .. a pak během minuty se všechno změní. Nejde to popsat, nejde to říct .. nejde nic =( Za ten půl rok co sem tu nepsala se toho tolik změnilo? ale mám kto mu jen jednu otázku ..
PROČ?
proč to všechno ... už sem myslela že to bude zase všechno dokonalý a z ničeho nic začla zase škola a všechno šlo doprdele.. rodina, kamarádi,život! Je to jen další z nudnejch malejch životů co se snaží protlačit na světlo, tak kde je láska na 1. místě .. a nic není pláči, už zas brečim každej den. už zas je všechno v háji. naletěla sem. a musim za to pikat, ale moje srdce už nemůže dál. Mám chuť jít a zabít se ... mám chuť jednou pro vždy všechno skončit. Stejnak pro nikoho nejsem důležitá. Moje BF? ta mi nic neřene o sobě .. a má mě jen když potřebuje. A ostatní? Pathy .. ta kterou sem jednu chvíli měla nejradši, ta která je stejná se všim všudy jako já.. ta co mě vyslehne a pomůže .. ta co tu byla každej den půl roku. pomáhala mi znala každý mí přání a každej můj pocit. odešla ... už ani jedna nemáme chuť a napsat sobě .. už jen mi zbyli oči pro pláč. Jen doufám že to bude zase jako dřív .. ona je ten přítel jakýho potřebuju, a najednou odešla a já? jak sem psala.. zabít se, alčší z nesmyslnejch článů, další kapitola v mim žiotě .. ale jendou se vypsat musim. tolikrát sem psala článek .. a polkaždý smazala a žila dál. už nemůžu .. musím to někomu říct a ten někdo mi zbyl jen blog .. kdybych mohla, chtěla bch se vrátit a ty chyb co sem udělala už v životě neudělat. nechci zapomenout, chci jít dál. a to s BF. ona mi ukázala co je smích, jakej je smyls života, ale našla si jinou kámošku .. a já zůstala sama ='(
 


Komentáře

1 Timmie* Timmie* | Web | 9. prosince 2009 v 16:10 | Reagovat

Budeš se možná divit, ale já si to přečetla...Taky se mi teď všechno s prominutím se*e...VŠECHNO!! a rodina?? ta si toho těžko všimne, když se motají jenom kolem mé sestřičky! fakt dobrý! A pak su já ta chamtivá, lakomá a opovrhuju ostatníma, ale není jejich zásluha???
Promiň, možná tě to nezajímá...

2 Timmie* Timmie* | Web | 9. prosince 2009 v 16:22 | Reagovat

No chodim chodim :)) vždycky jsi mi přišla originální a navíc miluju tvůj styl psaní článků...ani nevím proč to tak je :))
Týjo...ale aspoň někdo mě chápe...někdy je to fakt oprus poslouchat, jak je moje setřička aktivní....že ráda pomůže na zahrádce, u babičky-ale proč bych to měla dělat, když by se na mě jenom koukli a zeptali se mě, jestli si z nich nedělám srandu?? :D jžš někdy mě ta jejich logika fakt udivuje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.